پیمان حسینی جوان نوشهری سنگربان تیم ملی در این بازی با یک ضربه سرکش و از مقابل دروازه‌اش گل نخست تیم ملی کشورمان را به ثمر رساند تا بازی مساوی شود.

بازیکنان برزیل اما در زمان نخست بازی بازهم به گل رسیدند و وقتی بازی در وقت اول رو به اتمام بود فرید بلوکباشی توانست از پاسی که روی پرتاب اوت به او رسیده بود با یک ضربه قیچی دروازه برزیل را یک دقیقه مانده به پایان باز کند تا بازی در زمان نخست ۲ بر ۲ مساوی شود.
بازیکنان تیم ملی کشورمان که از روحیه بالایی برخوردار بودند در وقت دوم هم تلاش فراونی کردند و برای اولین‌بار در این بازی از برزیل پیش افتادند. این‌بار هم این فرید بلوکباشی بود که گل سوم تیم کشورمان را در زمان دوم بازی به ثمر رساند. زمان دوم بازی با همین نتیجه به سود ایران به پایان رسید.
در وقت سوم این برزیلی‌ها بودند که روی یک ضربه پنالتی بازی را به تساوی کشاندند و دقایق بعدی بازی صحنه حساس چندانی نداشت تا در سه دقیقیه مانده به پایان بازی مهدی حسینی شوت یکی از بازیکنان تیم کشورمان را قطع کند و گل چهارم را به ملی‌پوشان کشورمان هدیه دهد.
برزیلی‌ها که بازی را از دست رفته‌می دیدند در یک ریباند و در دقایق پایانی گل تساوی را به ثمر رساندند تا برای لحظاتی از کابوس شکست برابر ایران بگریزند. به این ترتیب نتیجه بازی در پایان سه وقت قانونی چهار بر چهار شد تا سه دقیقه وقت اضافه فرصتی باشد که برنده این بازی مشخص شود.
دو تیم در وقت اضافه هم راه به جایی نبردند تا کار به ضربات پنالتی بکشد تا ایران در ضربات پنالتی سه بر یک و در مجموع هفت بر پنج برزیل را شکست دهد.
علی نادری، مهدی حسنی و محمد احمدزاده سه پنالتی تیم کشورمان را به گل تبدیل کردند ودروازه بان تیم ملی کشورمان توانست پنالتی دوم برزیلی‌ها را مهار کند.
برنامه بازی بعد
تیم ملی کشورمان در آخرین روز مسابقات گروه B  فردا و از ساعت ۱۶:۱۵ عصر به مصاف ایتالیا می‌رود
نام:*
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
*