پیمان حسینی: با دست آسیب دیده بازی کردم / مصاحبه ویژه

پیمان حسینی در گفتگو با طنین ورزش
”ایران قدرت جدید جهانی در فوتبال ساحلی” این تیتری بود که ساعاتی پیش اکثر خبرگزاری های داخلی و خارجی زدند. آن هم به مناسب دومین پیروزی با ارزش و البته شگفت آور ملی پوشان ساحلی کشورمان که در برابر قهرمان دو دوره مسابقات جهانی به دست آمد. آن هم با شایستگی هرچه تمامتر. اما به واقع اغراق نیست اگر بگوئیم پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی کشورمان بیشترین سهم را در رقم خوردن این شگفتی داشت. حسینی نه تنها در جریان بازی بارها مانع مستحکمی برابر تیم قدرتمند برزیل بود، بلکه توانست در جریان بازی یک گل بسیار زیبا و دیدنی را هم به برزیلی ها بزند و در ضربات پنالتی هم یکی از دو پنالتی برزیلی ها را به زیبائی هرچه تمامتر مهار کند تا بیشترین سهم را در رقم خوردن این پیروزی با ارزش داشته باشد. به همین منظور با پیمان حسینی گفت و گوئی داشتیم که بد نیست ماحصل آن که مصاحبه زیر شده را بخوانید.

- قبل از هر چیز این پیروزی با ارزش را به شما و سایر هم تیمی هایتان تبریک می گویم.

* ممنون از شما. من هم این پیروزی را به همه مردم ورزش دوست کشورمان تبریک می گویم. کلا این روزها ورزش ایران روزهای خوبی را سپری می کند. تیم ملی کشورمان که لبنان را در بیروت با چهار گل برد، تیم ملی والیبالمان هم که در جام بین قاره ای یک بار دیگه ایتالیا را شکست و ما هم (تیم ملی فوتبال ساحلی) دیروز روسیه را بردیم و امروز هم برزیل را.

- گل زیبائی به برزیل زدی. فکر کنم قشنگ ترین گل بازی بود.

* نظر لطف شماست. ولی بعد از بازی هم همه کارشناسان و تماشاگران در دوبی هم همین نظر را داشتند. یعنی می گفتند که قشنگ ترین گل این بازی بود.

- یک گل که در جریان بازی زدی و یک پنالتی هم گرفتی. باید گفت که بیشترین سهم را در این پیروزی داشتی.

* نباید اینطوری گفت. این زحمت کل تیم و همه بچه ها بود. حالا اگر تلاش من بیشتر به چشم آمده این لطف خداست و من قبول ندارم که برداشت شخصی از این لطف خدا بکنم.

- شنیدیم که با دستی آسیب دیده در این مسابقه بازی کردی. خودت در این خصوص بیشتر توضیح می دهی؟

* آسیب دیده که نه. راستش حدود یک ماه پیش دو انگشت من همزمان میخچه زد و به شدت روی کارائی دستم تاثیر گذاشت. چندی پیش ناچار شدم که دستم را جراحی کنم. الان هم که با شما صحبت می کنم و دو بازی برای تیم ملی کردم به شدت احساس درد می کنم. درد دستم آنقدر زیاد است که تا آرنج دستم هم درد شدیدی را احساس می کنم.راستش را بخواهید دکتر برای من ممنوع کرده بود که دستکش دروازه بانی دست کنم یا حتی تمرین بکنم چه برسد به اینکه دروازه بانی کنم.

- پس با این حساب کلا ایثار کردی که درون دروازه ایستادی و به خوبی هم کار کردی.

* نه دیگه…. اینطوریا هم نیست که بخواهیم اینقدر کار را بزرگ جلوه دهیم. به هرحال من وظیفه ام را انجام دادم.

- شما در این مسابقات روسیه و برزیل را بردید. قهرمان و نایب قهرمان دو دوره قبل این مسابقات را شکست دادید. بقیه مسابقات….

* الان انتظارات از تیم ما بالا رفته که البته به حق هم هست. به هرحال ما تلاشمان را می کنیم و هرچه قسمت باشد.

- قهرمان جام بین قاره ای می شوید؟

* (با خنده می گوید) امیدوارم. ما تلاش می کنیم، شما هم (رسانه ها) حمایت کنید، مردم هم دعا کنند… انشاءالله.

نام:*
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
*