سید پیمان حسینی لرگانی با اشاره به اینکه بازیکنان فوتبال ساحلی با کمترین قرارداد به فوتبال خود ادامه می‌دهند، اظهار داشت: این زندگی را برای ملی‌پوشان سخت می‌کند و باید تیم‌هایی مانند پرسپولیس و تراکتورسازی به رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی ورود پیدا کنند تا لیگ پربارتر شود.

دروازه‌بان ملی‌پوش مازندرانی فوتبال ساحلی ایران درباره مشکل اشتغال ملی‌پوشان تصریح کرد: برخی از ملی‌پوشان یا هیچ شغلی ندارند و یا مشغول به شغل‌هایی هستند که با جایگاه یک ملی‌پوش همخوانی ندارد و بنابراین مسئولان امر باید نسبت به این موضوع حساسیت به خرج داده و این مشکل و دغدغه ملی‌پوشان حل شود.

وی در ادامه با یاد کردن از درویش مالک فقید باشگاه شموشک نوشهر از بازی خود در تیم فوتبال چمنی شموشک نوشهر سخن به میان آورد و خاطرنشان کرد: فوتبال مازندران و نوشهر مدیون درویش است و بازیکنان بزرگی در شموشک نوشهر رشد کردند که همچنان در فوتبال کشور می‌درخشند و این موضوع مهمی است.

حسینی لرگانی ادامه داد: امیدوارم مسئولان نوشهر نسبت به احیای فوتبال در نوشهر اهتمام داشته باشند و از خاموش شدن فوتبال در این شهر جلوگیری کنند.

ملی‌پوش مازندرانی گفت: از مسئولان می‌خواهم توجه جدی و بیشتری به ملی‌پوشان داشته باشند و نسبت به رفع مشکلات آنها همکاری و همراهی‌های لازم را داشته باشند.

وی درباره برنامه‌های آینده خود اظهار داشت: بازی‌های المپیک ساحلی که حدود ۶ ماه دیگر در کشور تایلند برگزار می‌شود را در پیش دارم و باید به همراه تیم ملی تمرینات آماده‌سازی تیمی را دنبال کنیم تا بتوانم بازی‌های بسیار خوبی را به همراه تیم ملی انجام دهم و بار دیگر با دست پر به میهن اسلامی برگردم.

نام:*
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
*